HİZMET İÇİN BURADAYIZ

HİZMET İÇİN BURADAYIZ

Bir genel kurulu daha geride bırakırken, şimdi hizmet zamanı diyoruz ve bunun için kolları sıvamış bulunuyoruz.

HİZMET İÇİN BURADAYIZ
Saygıdeğer üretici ortaklarımız,
24 Ocak Perşembe günü yapılan Birlik olağan toplantısında, birlik temsilcilerinin teveccühleri sonucu bildiğiniz gibi göreve getirilmiş bulunuyoruz. Genel kurulumuzun büyük bir olgunlukla ve samimi bir hava içerisinde yapılmış olmasından büyük memnuniyet duyduğumuzu öncelikle belirtmek isterim. Genel kurulda bizlere oy veren ve vermeyen birbirinden değerli tüm birlik temsilcilerine ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu bir bayrak yarışıydı ve şimdi bayrağı biz devralmış bulunuyoruz. İçtenlikle belirtmeliyim ki; seçildiğimiz andan itibaren bütün ortaklarımız, kooperatiflerimiz ve buralardaki yönetimlerde görev yapan değerli dostlarımız bizim için birdir, bundan sonra da böyle olacaktır.
Bu tür kurumlarda makam ve mevkiler geçicidir. Kalıcı olan verilecek hizmetlerdir. Çok şükür yönetim ve denetim kurulumuz ile idari kadromuz bunun bilinci içerisindedir. Dolayısıyla bundan böyle atacağımız her adımı bu bilinç içerisinde atacağız.
Değerli üreticilerimiz,
Bugüne kadar Birliğe hizmeti ve emeği geçen yönetimlere ve herkese teşekkür ederiz. Zor, zor olduğu kadar da onurlu bir görevi devraldığımızın bilincindeyiz. Çiftçimizin, tarımımızın beklentilerini, karşı karşıya bulunulan meselelerin çözüm yollarını iyi bildiğimize inanıyoruz. Kurumun daha iyiye taşınması için kısa, orta, uzun vadeli plan ve projelerimizi, zamanı geldiğinde devreye sokacak, sizlerin alın terini en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacağız.
Bizim hizmet hedefimizin odağında ortak üreticilerimiz bulunmaktadır. Bu nedenle ortaklarımızla diyalog içerisinde olmayı, onları dinlemeyi, sorunlarına meşru zeminde çözüm aramayı ilke edineceğimizin bilinmesini istiyoruz. Yürüteceğimiz çalışmalar neticesinde susan değil, tam tersine sesini bizlere rahatlıkla ulaştırabilen, derdini rahatlıkla dile getirebilen bir Çukobirlik ortağı portföyü yaratmayı hedefliyoruz. İnşallah bunu da başaracağız.
Bu duygu ve düşüncelerle sizleri birlik yönetim ve denetim kurulu adına en içten duygularla selamlar, bereketli ve bol kazançlı günler dilerim.
Saygılarımla,
 

29 Ocak 2013, Salı
Okunma: 8711
Ekleyen: Basın Müşavirliği
 
  Başkanımızın Diğer Mesajları
ÇUKOBİRLİK
DAHA DİNAMİK BİR ÇUKOBİRLİK
ÜLKEMİZDE GDO’YA İHTİYAÇ VAR MI?
ORTAĞIMIZIN YANINDAYIZ
BİRLİKLER VE DİYALOG
PAMUKTAN VAZGEÇEMEYİZ
TARIM DESTEKLERİ
KOOPERATİFÇİLİĞİN ÖNEMİ
HEDEFİMİZ; HİZMET ÇITASINI YÜKSELTMEK
 

Başkandan


Ali TECİRLİ

Yönetim Kurulu Başkanı


ÇUKOBİRLİK

Devamı 

Haberlerimiz

BilgilendirmeZirai Tahmin Raporu

Yararlı Linkler

Kurlar