HEDEFİMİZ; HİZMET ÇITASINI YÜKSELTMEK

HEDEFİMİZ; HİZMET ÇITASINI YÜKSELTMEK

Çukobirlik’te göreve başlayan yönetim kurulu, genel müdürlüğe Ömer Ersinadım’ı atadı. Yönetim Kurulu Başkanı Seçgin Sakar, ortak üreticilere nitelikli kooperatifçilik hizmeti sunmak için çaba harcayacaklarını söyledi.

Çukobirlik’te önceki gün gerçekleştirilen genel kurulda seçilen yönetim kurulu ilk toplantısında görev bölümü yaptı. Buna göre; Çukobirlik Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Seçgin Sakar, başkan vekilliğine Muhammet Bulut yönetim kurulu üyeliklerine Ali Tecirli ve Selahattin Güneş getirildi. Çukobirlik denetim kurulu ise Abdullah Atasoy ve Habil Öztürk’ten oluşuyor. Bu arada yeni yönetim kurulu, Ahmet Aşkar’dan boşalan genel müdürlüğe, Ömer Ersinadım’ı atadı.
Çukobirlik’te zor ve kutsal bir göreve getirildiklerinin bilincinde olduklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Seçgin Sakar, görev bülümü toplantısından sonra yaptığı açıklamada, ortak üreticilerin güvenine layık olmak, onlara kooperatifçilik hizmetlerini en iyi şekilde sunmak ve hizmet çıtasını daha yukarılara taşımak için çaba harcayacaklarını söyledi.
Genel kurula katılan tüm birlik delegelerine hassasiyetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Seçgin Sakar, “Onlardan alacağımız güçle ve kayırmacılığa pirim vermeden hizmet sunacağız. Çukobirlik’e bugüne kadar hizmet veren ve taş üstüne taş koyan her kese, her yönetime de teşekkür ederiz. Bu mevkilerde hizmet vermek bayrak yarışı gibidir. Şimdi bayrağı biz devraldık. Bunu daha ileriye taşımak, dürüst ve şeffaf bir yönetim anlayışı sergilemek, kurumu hantal yapısından kurtarıp daha verimli ve dinamik hale getirmek önceliklerimiz arasında bulunmaktadır. Birliğin bölge üreticileri ve tarımı ile ülke ekonomisine katkı sağlamasını arzu ediyoruz. Bunun için kısa, orta ve uzun vadeli planlarımızı sırasıyla uygulamaya koyacağız” şeklinde konuştu.
Genel Müdür Ömer Ersinadım da, daha önce üst düzey yönetici olarak görev yaptığı kurumu yakından tanıdığını belirterek birlik ve beraberlik içerisinde ortak üreticilere hizmet vereceklerini söyledi.

25 Ocak 2013, Cuma
Okunma: 8633
Ekleyen: Sistem Yöneticisi
 
  Başkanımızın Diğer Mesajları
ÇUKOBİRLİK
DAHA DİNAMİK BİR ÇUKOBİRLİK
ÜLKEMİZDE GDO’YA İHTİYAÇ VAR MI?
ORTAĞIMIZIN YANINDAYIZ
BİRLİKLER VE DİYALOG
PAMUKTAN VAZGEÇEMEYİZ
TARIM DESTEKLERİ
KOOPERATİFÇİLİĞİN ÖNEMİ
HİZMET İÇİN BURADAYIZ
 

Başkandan


Ali TECİRLİ

Yönetim Kurulu Başkanı


ÇUKOBİRLİK

Devamı 

Haberlerimiz

BilgilendirmeZirai Tahmin Raporu

Yararlı Linkler

Kurlar